Kanuumatk ja metsik Soomaa viies aastaaeg Karuskosel
Soomaa viies aastaaeg on varakevadine suurvee aeg, mil jõed ajavad üle kallaste ja ujutavad üle metsad, teed ja luhad. Suurvesi kestab tavaliselt vaid mõned nädalad, kuid selle mõju on võimas. Just siis on parim aeg kanuumatkaks, sest muidu maismaal paiknevad rajad ja metsarajad muutuvad veeteedeks, avades sootuks teistsuguse ja väga erilise Soomaa.
Kogenud matkajuhi saatel saad kogeda ehtsat kanuumatka, mis viib Sind otse suurvee südamesse. Mõnus matkapäev Soomaa rahvuspargis sobib kõigile loodusesõpradele, kanuutajatele, tiimidele ja peredele, et olla eemal telefonilevist ja argimõtetest ja kogeda Soomaa suurvett selle ehtsaimas võtmes Karuskose talu ümbruses. Matka alustad kanuu sessiooniga, kus õpid trikke, et matk mõnus ja põnev oleks. Kulge allavoolu vastavalt vee-, ilma ja tujuoludele.
Peale matka saab käia luhavaatega Soome saunas (suurvee saun) ja sealt jõkke hüpata, teha lõket, tellida kohale Punase Raamatu Restorani õhtusöögi.
Lahtiolekuajad
15. märts - 22. mai
Ettetellimisel
Asukoht
Karuskose, Sandra küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
Telefon
+372 5662 9515




