public.entry.region.yldine_piirkond_tallinn

Tallinn

Muusik ja koomik Morgan Jay "La Dolce Vita Tour"

Los Angelesist pärit muusik ja koomik Morgan Jay toob märtsis Tallinnas Alexela Kontserdimaja lavale oma unikaalse segu stand-up’ist, muusikast ja publikuga suhtlemisest. Õhtu on täis meloodiaid ja ootamatuid pöördeid, mis tekitab ainulaadse atmosfääri, sest mitte ükski Jay esinemine pole täpselt ühesugune.

Morgan Jay alustas oma karjääri New Yorki alternatiivse komöödiaskeene tagatubades ja tillukestes baarides, õppides samal ajal kohalikus Tischi kunstiülikoolis. Praeguseks on ta arenenud aga komöödia üheks eripärasemaks hääleks, astudes muuhulgas üles MTV saates “Wild ‘N Out” ning telekanalites NBC ja Comedy Central. 2023. aastal nimetati ta Just For Laughs aasta uustulijaks.

Tänu sotsiaalmeediale on ta jõudnud miljonite inimesteni. Ta ütleb sageli, et tema esinemised on lihtsalt tema enda edasiarendus – ta ongi selline: “Ma arvan, et parimad meelelahutajad on need, kes suudavad laval jääda iseendaks. Ma ei püüa tõmmata piiri enda ja oma lavapersoona vahele”.

public.entry.region.yldine_piirkond_tallinn

Tallinn

Kuupäev

17. märts 2027 

Asukoht

Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond