public.homepage.logo
Linnud lendavadAllikas: Martti Volt

Ettevõtluse auhind 2024

Tunnustame kõrge lennuga Eesti ettevõtteid!

EASi ja KredExi ühendasutuse ning Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatav Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss toimub tänavu 29. korda. „Ettevõtluse auhind“ on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele.

Innustame kandideerima kõiki ettevõtteid, kelle lugu ja pingutused võiksid olla eeskujuks ja inspiratsiooniks ka teistele!

Alustame  “Ettevõtluse auhinna” 2024. aasta konkursiga mai kuus, kuid juba praegu on võimalik anda märku oma huvist konkursil kandideerida.
Ühtlasi saab nomineerida teisi ettevõtteid, kes peaksid samuti konkursile jõudma.

Kandideerimisest huvitatud ja nomineeritud ettevõtetega võtame ühendust orienteeruvalt mai teises pooles, kui konkurss on avatud. Siis saab juba ka täpsema ülevaate kategooriate ja hinnatavate näitajate osas, mis tuleks kandideerimisel  esitada.

Täiendav info konkursi kohta

2023 aasta turismiedendaja on HMP Hotellid, kes opereerib Radisson Collection hotelli. Žürii hindas nende puhul kõrgelt, et pandeemia ajal võeti ette põhjalik hotelli renoveerimine. Nii loodi uus kvaliteedistandard kogu sektorile ning selle abil meelitavad nad Eestisse rahvusvahelisi ärituriste.

fassaadi vaade

Allikas: Radisson Collection