public.homepage.logo
Renee AltrovAllikas: Renee Altrov

Piirkondlikud Puhka Eestis veebilehe esindajad

Kui vajad veebilehega seoses abi, siis palun pöördu piirkondliku esindaja poole

Anet Saarna
Tallinna piirkondlik Puhka Eestis esindaja
www.visittallinn.ee/
anet.saarna@tallinnlv.ee
55620257

Visit Estonia

Allikas: Anet Saarna

Anastasia Litau
Tallinna piirkondlik sündmuste Puhka Eestis esindaja
www.visittallinn.ee/
anastasia.avramchuk@tallinnlv.ee
6404411

Anastasia Litau

Allikas: Anastasia Litau

Katri Tseskidov
Harjumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visitharju.ee/
katri@heak.ee
5664 5575

Katri Tseskidov

Allikas: Katri Tseskidov

Merilin Mäe
Pärnumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visitparnu.com/
info@visitparnu.com
53304134

Merilin Mäe

Allikas: Merilin Mäe

Evelin Traks
Tartumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visittartu.com/et
info@visittartu.com
7442111

Evelin Traks

Allikas: Evelin Traks

Riina Simmer
Läänemaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://www.visithaapsalu.com/
info@visithaapsalu.com
510 9362

Riina Simmer

Allikas: Riina Simmer

Kati Aus
Saaremaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visitsaaremaa.ee/
kati.aus@visitsaaremaa.ee
4533120

Kati Aus

Allikas: Kati Aus

Erge Kerbo
Viljandimaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visitviljandi.ee/
erge.kerbo@viljandimaa.ee
4330442

Erge Kerbo

Allikas: Erge Kerbo

Kristina Ernits
Ida-Virumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://idaviru.ee/
kristina.ernits@ivek.ee
5026678

Kristina Ernits

Allikas: Kristina Ernits

Anneli Villem
Jõgevamaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visitjogeva.com/
anneli.villem@visitsouthestonia.com
53779998

Anneli Villem

Allikas: Anneli Villem

Kaisa Äärmaa
Võrumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://www.visitvoru.ee/
kaisa.aarmaa@vorumaa.ee
56984971

Kaisa Äärmaa

Allikas: Kaisa Äärmaa

Tiina Lippant
Järvamaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
visitjarva.ee/
info@visitjarva.ee
58516441

Tiina Lippant

Allikas: Tiina Lippant

Jaune Riim
Raplamaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://visitraplamaa.ee/
jaune@raek.ee
55543883

Jaune Riim

Allikas: Jaune Riim

Mariliis Aiaste
Hiiumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://hiiumaa.ee/
hiiumaa@hiiumaa.ee
5045393

Mariliis Aiaste

Allikas: Mariliis Aiaste

Kaarin Vask
Lääne-Virumaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
kaarin.vask@virol.ee
5027114

Kaarin Vask

Allikas: Kaarin Vask

Kadri Talivätsing
Põlvamaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://www.visitpolva.ee/
kadri.talivatsing@visitsouthestonia.com
58863010

Kadri Talivätsing

Allikas: Kadri Talivätsing

Külliki Pikk
Valgamaa piirkondlik Puhka Eestis esindaja
https://www.valgamaa.ee/
turism@otepaa.ee
5137946

Külliki Pikk

Allikas: Külliki Pikk