public.homepage.logo

Turundajate fookuses on nii lõpptarbijad kui äriotsuste tegijad. Arendustiimi töö hõlmab toetuste ja koolituste kavandamist, sihtkohtade ja turismikvaliteedi arendamist, turismiandmete analüüsi ning turismiinfosüsteemi arendust. Vaatamata sellisele jaotusele on turismiarenduskeskus väga ühtne ja agiilselt tegutsev üksus, mis formeerub kiiresti ümber vastavalt ettevõtmisele ning igaüks lülitub kolleegi projekti oma nõu ja jõuga just siis, seda kõige enam vaja.

Turismiosakonna juht ja valdkonnajuhid

Anneli Lepp
Turismiosakonna juht
anneli.lepp@eas.ee

Anneli Haabu
Strateegilise arenduse valdkonnajuht 
anneli.haabu@eas.ee

Kristiina Kästik
Turismiturunduse valdkonnajuhi kohusetäitja
kristiina.kästik@eas.ee

Turismiturundus B2C

Orvika Reilend                                               
Turunduse projektijuht, kampaaniad                            
orvika.reilend@eas.ee   

Silver Kiho
Sündmuste projektijuht
silver.kiho@eas.ee

Lily Allas
Looduse- ja kultuuriturismi teemajuht
lily.allas@eas.ee

Helina Andruškevitšus
Toiduturismi teemajuht
helina.Andruskevitsus@eas.ee

Martti Volt
Multimeedia disainer
martti.volt@eas.ee

Tuuli Elstrok
Sisuloome projektijuht
tuuli.elstrok@eas.ee

Ingrid Veermets
Digiturunduse analüütik
ingrid.veermets@eas.ee                             

Jaht päikeseloojangul

Allikas: visit estonia

Turismiturundus B2C

Jana Kutšinskaja                    
Välismeedia juht                      
jana.kutsinskaja@eas.ee 

Liina Hallist
Välismeedia projektijuht
liina.hallist@eas.ee

Diana Aljas                              
Välismeedia projektijuht                    
diana.aljas@eas.ee 

Jane Skripitsõna
Sotsiaalmeedia spetsialist
jane.skripitsona@eas.ee

Karl-Kristjan Kivisto
Sotsiaalmeedia spetsialist
karlkristjan.kivisto@eas.ee

Lind looduses

Allikas: Rivo Veber

Turismiturundus B2B

Kristiina Kästik
Äriturunduse (B2B) tiimijuht
kristiina.kastik@eas.ee

Pallas Mudist                                        
Äriturismi projektijuht, diginomaadlus
pallas.mudist@eas.ee   

Dana Noormets
Äriturismi projektijuht
dana.noormets@eas.ee

Ilona Kbejan                                
Äriturunduse projektijuht             
ilona.kbejan@eas.ee       

Evely Baum-Helmis
Esindaja Saksamaal
evely.baum@eas.ee

Kristiina Talisainen
B2B projektijuht: Hollandi, Belgia, Rootsi, Hispaania ja Itaalia
kristiina.talisainen@eas.ee

Malle Kolnes                                        
Soome B2B kliendisuhete juht
malle.kolnes@visitestonia.com           

Agnia Nast                        
B2B projektijuht: Norra, UK, Prantsusmaa, USA, Aasia
agnia.nast@eas.ee   

Kadri Koor
B2B toote projektijuht
kadri.koor@eas.ee

Piret Koodi
Kliendisuhete juht
piret.koodi@eas.ee

raba

Allikas: Hans Markus Antson

Strateegiline arendus

Ave Pill
Digitaliseerimise ja ärimudelite projektijuht
ave.pill@eas.ee

Imbi Lepik-Martinson
Kestliku turismi teemajuht
imbi.martinson@eas.ee

Liis Läte
Arenduse projektijuht: turismikonverents, kestlikkus
liis.late@eas.ee

Karina Kask
Turismiinfosüsteemi arendusjuht: arhitektuur
karina.kask@eas.ee

Elen Juurma
Turismiinfosüsteemi spetsialist: andmekvaliteet 
elen.juurma@eas.ee

Tatjana Koor
Tootespetsialist: tootearendus, toetused
tatjana.koor@eas.ee

Piret Kallas
Turismiuuringute koordinaator
piret.kallas@eas.ee

Kristiina Jors
Sihtkohtade arendusjuht
kristiina.jors@eas.ee

lõuna-eesti

Allikas: Priidu Saart

Tugiüksus

Maris Eenmaa
Nõunik
maris.eenmaa@eas.ee

Katrin Tammis
Finantskoordinaator
katrin.tammis@eas.ee

Anu Villmann
Turismiinfo koordinaator
anu.villmann@eas.ee

Kristel Kärner
Projektijuht
kristel.kärner@eas.ee

Greteliis Kase
Assistent
Greteliis.Kase@eas.ee

Kirna mõisa tulbid

Allikas: Magnus Heinmets